Bugun...İlçe Müftülüğünden İstişare Toplantısı
Tarih: 17-07-2017 22:39:20 Güncelleme: 18-07-2017 05:20:20 + -


Gevaş İlçe Müftülüğü, tertip ettiği programla ilçemizdeki diyanet görevlilerini bir araya getirdi. 50'ye yakın din görevlisi ve imamın yer aldığı toplantıya Gevaş Kaymakamı İshak Çınar ve Belediye Başkanı Sinan Hakan da katıldı.

facebook-paylas
Tarih: 17-07-2017 22:39

İlçe Müftülüğünden İstişare Toplantısı

Gevaş İlçe Müftülüğü tertip ettiği programla ilçemizdeki diyanet görevlilerini bir araya getirdi. 50'ye yakın din görevlisi ve imamın yer aldığı toplantıya Gevaş Kaymakamı İshak Çınar ve Belediye Başkanı Sinan Hakan da katıldı.

 

İlçe Müftüsü Şeyhmus Bender'in düzenlediği program Gevaş Kızılay Kampında gerçekleşti. Bu gün sabah 10.00 civarında başlayan programda açılış konuşmasını İlçe Müftüsü Şeyhmus Bender yaptı. Sonrasındaki protokol konuşmalarında söz alan Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan ve İlçe Kaymakamı İshak Çınar toplantının tertip edilmesinden duydukları memnuniyeti ve istişarenin önemine işaret ettiler.

 

Toplantı daha sonra İlçe Müftüsü Şeyhmus Bender başkanlığında devam etti. İlçe müftülüğünün bu toplantıları aylık periyotlarla devam ettireceği öğrenildi.

 
Editör: M.Salih ArvasFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI