Bugun...Gevaş'ta Muhtarlar Toplantısı
Tarih: 06-07-2017 18:35:11 Güncelleme: 06-07-2017 18:42:11 + -


Gevaş’ta Kaymakam İshak ÇINAR Başkanlığında, Belediye Başkanı Sinan HAKAN, Muhtarlar ve Daire Amirlerinin katılımıyla genel istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

facebook-paylas
Tarih: 06-07-2017 18:35

Gevaş'ta Muhtarlar Toplantısı

Her İşin Başı İstişare

Gevaş’ta Kaymakam İshak Çınar Başkanlığında, Belediye Başkanı Sinan HAKAN, Muhtarlar ve Daire Amirlerinin katılımıyla genel istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Gevaş ilçemizde kurumlar arası koordinasyon ve çalışmaların daha etkin kılınması ve böylelikle kamu hizmetlerini daha verimli hale getirilmesi adına İlçe Kaymakamı İshak Çınar başkanlığında bir toplantı düzenlendi. Gevaş Çok Programlı Lisesinde gerçekleşen programa tüm mahalle muhtarları, tüm kurum amirleri de iştirak etti.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Kaymakam İshak Çınar, genel bir değerlendirmeden sonra bu tarz toplantıların ve kurumlar arası işbirliği ve iletişimin önemine değindi. Özellikle Muhtarlarla kurumlar arasındaki aktif çalışmanın ve işbirliğinin ehemmiyeti üzerinde durdu. Akabinde söz alan Belediye Başkanı Sinan HAKAN da, bu toplantıların rutin olarak düzenleniyor olmasından ötürü memnuniyetini dile getirerek özellikle Muhtarlarla her anlamda işbirliği ve teşriki mesai içersinde olduklarını ve bu toplantılarla da bazı meselelerin soruna dönüşmeden halledilebilmesinin vesile olduğunu dile getirerek İlçe Kaymakamı İshak Çınar’a çalışma ve duyarlılığından ötürü teşekkürlerini sundu.

Yaklaşık 2.5 saat süren toplantıda söz alan Muhtarlar Gevaş’la alakalı bazı sorun ve konuları dile getirdi. Konuların muhatabı kurumlar da söz alarak gerekli açıklamalarda bulundu. İstişare toplantısı son olarak Belediye Başkanı Sinan Hakan ve İlçe Kaymakamı İshak Çınar’ın genel değerlendirmeleriyle sona erdi. Bu faydalı oplantıların rutin olarak aylık periyotlarla devam etmesi bekleniyor.

Gevaş Gazetesi
Kaynak: Gevaş Gazetesi

Editör: Ebubekir YılmazHamit Bayram / 06-07-2017 18:44:00

Böyle bir ekip çalışmasıyla inşallah gevaşımız hak ettiği yere gelir. inşallah iyi şeyler yaparlar.FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI